Apie mus

UAB „Furnera“ veiklą pradėjo 2012 m. Nors įmonė jauna, tačiau joje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį baldų prekyboje ir korpusinių baldų gamyboje.

Vystydama prekybos veiklą 2014 m. įmonė įkūrė baldų saloną, o 2015 - elektroninę baldų parduotuvę. Čia pirkėjams pateikiami Lietuvos ir užsienio gamintojų baldai: kampai su miegamais mechanizmais, sofos, tachtos ir foteliai, poilsiui - miegamojo lovos ir čiužiniai, svetainei - valgomojo stalai su kėdėmis, žurnaliniai, naktiniai ir tualetiniai staliukai, minkšti baldai klasikiniam ar moderniam interjerui.

Be to, pagal individualų užsakymą gaminame virtuvės, miegamojo, prieškambario ar jaunuolio baldus, drabužines ir spintas su slankiomis sistemomis, o taip pat ir biuro baldus. Siūlome platų laminuotos drožlių plokštės ir stalviršių bei HPL laminatų spalvų pasirinkimą. Baldams parenkame tik kokybišką furnitūrą.

Atvykstame į namus, išmatuojame, išklausome pageidavimus, suprojektuojame 3D modelį, pagaminame ir sumontuojame.

Baldai mūsų gyvenamoje erdvėje užima svarbų vaidmenį ir visai nesvarbu kokioje patalpoje jie yra - ar tai virtuvė, ar biuras. Mes siekiame, kad baldas Jums suteiktų komfortą ir gerą nuotaiką, todėl pasiūlysime ar suprojektuosime Jūsų namų erdvei ir skoniui tinkamą baldą.

  • Aukštos kokybės prekės
  • Geras aptarnavimas
  • Garantijos